Ніколи не робіть так: Дівчина зробила маску з куркуми, але результат довелося ховати від людей кілька днів (фото)

Жовтий пігмент спеції не змивається, і тепер дівчина схожа не на принцесу, а на смайлик.

У гонитві за красою дівчата часто вдаються до народних засобів. Деякі з них дійсно заслуговують на увагу, але є такі рецепти, які перед використанням краще перевірити, зазначають Патріоти України.

Мешканка Індонезії за порадою своєї мами зробила маску для обличчя з куркуми, і поділилася результатом з фоловерами в Twitter. На фото видно, що жовтий пігмент спеції не змивається, і тепер індонезійка схожа не на принцесу, а на смайлик.

Куркума дійсно використовується в косметології, вона має антисептичні та антибактеріальні властивості, здатна знімати запалення, почервоніння, покращувати колір обличчя, скорочувати зморшки та розгладжувати шкіру. Але мама дівчини, ймовірно забула сказати їй про пропорції. Дівчині знадобилося декілька днів, щоб повернути шкірі обличчя колишній колір.

Користувачі мережі відреагували на історію індонезійки: хтось відверто сміється, а хтось ділиться порадами, як правильно робити маску з куркуми. З ким її тільки не порівняли.

"Ви використовували занадто багато куркуми! Раніше я використовувала куркуму в своїй масці, але вона ніколи не залишала жовтих плям. Спробуй змішати куркуму з вівсянкою та сухим молоком, щоб була не тільки куркума", - порадила одна з дописувачок.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...