Німецький ресторан назвав українців "свинями" у ганебній рекламі з Зеленським - реакція не забарилася

Німецький ресторан Gasthaus Krombach, розташований в Берліні, потрапив у скандал через огидну антиукраїнську рекламу. Маркетологи закладу вирішили закликати гостей, називаючи президента України та українців "свинями", яким нібито потрібно припинити фінансово допомагати, передають Патріоти України.

Вочевидь, така реклама розрахована на росіян в Берліні та провоєнно налаштованих німців. Відео поширили в TikTok, де воно швидко набуло розголосу, хоч згодом було видалене. Утім, українці встигли побачити рекламу та залишити свої відгуки. Ресторан Gasthaus Krombach у рекламі, котру запустив, зокрема, на платформі YouTube, написав: "Втомилися годувати цих свиней. Час готувати рульку". На відео обличчя українського президента розмістили на скарбничці в формі порося.

Яким чином фінансова та воєнна допомога Німеччини відобразилася на популярності закладу – незрозуміло. Утім, в коментарях Gasthaus Krombach в Google можна побачити відгуки українців, де вони скаржаться на упереджене та нацистське відношення персоналу до відвідувачів.

Реакція на ганебну рекламу не забарилася. За ніч тисячі українців залишили свої оцінки закладу. "Ви повинні думати мізками, коли робите огидну рекламу. Схоже, мозку в вас немає", "Сподіваюся, ви скоро закриєтесь", "Вдячні за рекламу з українським президентом. Так низько падати – тільки ваш рівень", "Вони вважають війну смішною", " Ви ресторан, а не політолог", "Отримуйте те, на що заслуговуєте", "Бажаю таку ж долю, як у сотні тисяч українців", "Яка ганьба", – йдеться в коментарях.

Продавали зброю і дитячу порнографію: СБУ викрила понад 60 кліриків УПЦ МП

середа, 4 жовтень 2023, 20:01

Служба безпеки веде системну боротьбу з підривною діяльністю російських спецслужб та криміналітету у релігійному середовищі України. Зокрема, з початку повномасштабної агресії РФ за матеріалами СБУ розпочато 68 кримінальних проваджень щодо представникі...

На фронті загинув відомий український музикант (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 19:43

У штурмовому бою під селом Роботиним, що на Запорізькому напрямку, загинув відомий український музикант Андрій Чепіль, повідомляють Патріоти України. Артиста-захисника не стало 28 червня разом з іще трьома побратимами під час бойового завдання зі штурм...