Ніс пораненого побратима 4 км: Далекобійник повернувся із Польщі, щоб воювати проти окупантів

Боєць на позивний Ярик з Івано-Франківська повернувся з Польщі, щоб захищати Україну. Зараз він служить у стрілецькій роті 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Про це пишуть на facebook-сторінці військового формування, передають Патріоти України.

Розповідають, що до повномасштабного вторгнення РФ Ярик працював водієм-далекобійником у польській компанії, та 24 лютого усе змінило. Чоловік вирішив повернутися на Батьківщину.

"Увесь час переглядав новини з України, вночі не зміг заснути. Тому вирішив повертатися і захищати рідну землю. Роботодавець не хотів відпускати, але мене вже було не зупинити", – розповідає боєць.

Спочатку чоловіка записали в роту матеріально-технічного забезпечення, та пізніше Ярик перевівся до стрілецької роти. На фронті військовому найбільше запам'яталася спецоперація зі звільнення одного з населених пунктів. Тоді йому довелося нести пораненого побратима приблизно 4 км, адже автівки "швидкої" під'їхати не могли.

"У нас – дуже сміливі хлопці. Вони моментально оцінюють ситуацію на полі бою й ефективно реагують, бентежачи ворога", – наголошує Ярик.

Довідково. 68-ма окрема єгерська бригада належить до Корпусу резерву ЗСУ. Корпус резерву – військове з’єднання у складі Збройних сил України, що складається з кадрованих частин і є стратегічним резервом Генерального штабу ЗС України. Сьогодні бійці бригади виконують бойові завдання на Донецькому напрямку.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...