Ніс пораненого побратима 4 км: Далекобійник повернувся із Польщі, щоб воювати проти окупантів

Боєць на позивний Ярик з Івано-Франківська повернувся з Польщі, щоб захищати Україну. Зараз він служить у стрілецькій роті 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Про це пишуть на facebook-сторінці військового формування, передають Патріоти України.

Розповідають, що до повномасштабного вторгнення РФ Ярик працював водієм-далекобійником у польській компанії, та 24 лютого усе змінило. Чоловік вирішив повернутися на Батьківщину.

"Увесь час переглядав новини з України, вночі не зміг заснути. Тому вирішив повертатися і захищати рідну землю. Роботодавець не хотів відпускати, але мене вже було не зупинити", – розповідає боєць.

Спочатку чоловіка записали в роту матеріально-технічного забезпечення, та пізніше Ярик перевівся до стрілецької роти. На фронті військовому найбільше запам'яталася спецоперація зі звільнення одного з населених пунктів. Тоді йому довелося нести пораненого побратима приблизно 4 км, адже автівки "швидкої" під'їхати не могли.

"У нас – дуже сміливі хлопці. Вони моментально оцінюють ситуацію на полі бою й ефективно реагують, бентежачи ворога", – наголошує Ярик.

Довідково. 68-ма окрема єгерська бригада належить до Корпусу резерву ЗСУ. Корпус резерву – військове з’єднання у складі Збройних сил України, що складається з кадрованих частин і є стратегічним резервом Генерального штабу ЗС України. Сьогодні бійці бригади виконують бойові завдання на Донецькому напрямку.

В Україні полуниця стала "золота": Що трапилося з врожаєм і чи буде зниження цін

середа, 28 травень 2025, 6:59

На українських ринках з'являється все більше полуниці, і її ціна поступово падає. Проте вартість ягоди все ще вища, ніж минулого року. Це пов'язано з несприятливою погодою, яка вплинула на новий урожай. Детальніше про ситуацію з цінами на полуницю, – у...

Метод Тура Хеєрдала знов довів свою ефективність: Археолог ризикнув пропливти 5000 км на копії судна вікінгів і зробив дивовижні відкриття

середа, 28 травень 2025, 6:41

Швецький послідовник норвезького реконструктора подорожей древніх мореплавців довів, що дослідження навиків та маршрутів скандинавів епохи вікінгів методом Хеєрдала може бути не менш корисним ніж прадавніх південноамериканців, полінезійців та месопотамців