
Лікар Євген Комаровський заявив, що в Україні можна було ввести дуже суворий карантин для людей похилого віку, який би не стосувався молодих і здорових, щоб ті виробляли колективний імунітет від COVID-19. Таку думку лікар висловив у своєму новому відео про коронавірус. Ролик був опублікований на YouTube-каналі педіатра, передають Патріоти України.
"Якби у мене було по 2 тисячі доларів на кожне домогосподарство (щоб заплатити людям на карантині, – ред.), я б сказав: сидіть! А якщо в мене немає таких грошей?
Тоді б я таке зробив: я б найсуворіше захищав, усіма можливими, диктаторськими методами, вразливий контингент. Тобто всі старше 65 років сидять по домівках, не мають права вийти. Тільки ніс висунув – позбавляємо пенсії", – сказав Комаровський.
За пенсіонерами, за словами лікаря, потрібно стежити та доставляти ним продукти, гроші та ліки, щоб вони не виходили з дому. "А всі інші – працюють, спілкуються, виробляють колективний імунітет. І це дає можливість захистити людей похилого віку", – додав доктор.
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...