Ніж у спину: Конституційний суд Вірменії ухвалив ратифікацію парламентом Римського статуту - тепер союзник Росії має заарештувати Путіна

Конституційний суд Вірменії опублікував рішення, яким ухвалив ратифікацію парламентом Римського статуту Міжнародного кримінального суду. Закріплені у ньому зобов'язання визнали такими, що відповідають Конституції країни. Про це повідомляє News Am, передають Патріоти України.

Рішення КС "Про вирішення питання відповідності Конституції зобов'язань, закріплених у Римському статуті Міжнародного кримінального суду", опубліковано у п'ятницю, 24 березня. Воно є остаточним і набирає чинності з моменту опублікування.

Римський статут Міжнародного кримінального суду – це міжнародний договір. Він дає право Суду розглядати міжнародні злочини як геноцид, злочини проти людяності, військові злочини, злочини агресії тощо. Нині це єдиний механізм притягнення до відповідальності на міжнародному рівні російського диктатора Путіна та керівників т.зв. "ЛНР" та "ДНР" за злочини, скоєні в Україні.

До сьогодні Римський статут Міжнародного кримінального суду було підписано та ратифіковано 122 державами світу. Вони повинні обов'язково виконувати рішення МКС. Тобто у разі появи Володимира Путіна на території однієї з цих країн його обов'язково мають заарештувати та передати до Гааги для суду, згідно з рішенням.

Ратифікація Вірменією Римського статуту означає, що вона тепер теж має право і зобов'язана виконати рішення Міжнародного кримінального суду про арешт російського диктатора, якщо він з'явиться на території країни.

10-річна дівчинка втратила ноги і руку через "незначний" синяк: Страшна історія вразила світ (фото)

субота, 19 липень 2025, 6:08

Пенелопа Відал-Уолш, десятирічна школярка, зіткнулася з жахливими наслідками бактеріального менінгіту. Спочатку у дитини не було помітних ознак серйозної хвороби лише невелика фіолетова пляма на шиї, яку спочатку сприймали як звичайний синяк. Однак че...

Українцям змінили правила розрахунку лікарняних: Ось які нові норми виплат

субота, 19 липень 2025, 6:00

У липні 2025 року в Україні почали діяти оновлені правила розрахунку середньої зарплати для нарахування лікарняних і декретних виплат. Річ у тім, що уряд змінив сам механізм визначення середньоденного доходу, передають Патріоти України. Нововведення пе...