No Russian: Світоліна відмовилась давати інтерв'ю російському журналісту

Очевидно, українська тенісистка вирішила не давати комусь жодного приводу ще раз обізвати її "русской красавицей".
Еліна Світоліна. Фото: ЕРА.

Українська тенісистка Еліна Світоліна відмовилась дати інтерв'ю російському журналісту телеканалу Eurosport Russia, передають Патріоти України.

Світоліна відмовила журналісту російського телеканалу Максиму Янчевському у флеш-інтерв'ю після поєдинку проти американки Саші Вікері на турнірі Великого шолому у США (US Open). Про це повідомив Максим Янчевський у Twitter.

Коли журналіст підійшов до Світоліної, щоб поспілкуватися, українка відповіла: "Вибачте, я не можу". Напередодні українська тенісистка Еліна Світоліна у першому раунді Відкритого чемпіонату США перемогла американку Сашу Вікері.

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...