
У Києві учениці школи №211 жорстоко побили ще одну школярку. Одна з них вдарила дівчинку ногою в живіт, після чого продовжила бити її на землі. У цей час очевидці нападу знімали побиття на відео. Запис оприлюднено на сторінці дівчини на ім'я Катя, яка і була ініціатором бійки, розповіла на своїй сторінці у Facebook Юлія Бичкова, повідомляють Патріоти України
"Оболонь. Вихованки 211 школи. Булінг і насильство ближче, ніж нам здається", – написала вона. У коментарях до посту написала мама дівчинки, котра брала участь у побитті. За словами жінки, постраждала Ліза не отримала серйозних травм, а заяву в поліцію було подано.
"Але продовжуючи в тому ж дусі, я маю на увазі непристойну поведінку Лізи щодо свого оточення, рано чи пізно все може закінчитися набагато страшніше, а на місці моєї доньки може виявитися інша дитина, яка спробує таким неправильним способом, але захистити свою честь і гідність!" – заявила вона, не уточнивши, чим саме постраждала так образила її доньку.

Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...