
У Харкові 7 липня на Олексіївці автомобіль іноземців впав в Олексіївське водосховище, через що автомобіль діставали водолази. ДТП сталася близько 8.00. При цьому водій і пасажири авто встигли вискочити. Про це повідомив прес-секретар ГСЧС в Харківській області Ігор Лупандін, передають Патріоти України.
За його словами, про подію рятувальникам повідомили харківські поліцейські. За попередньою інформацією, водій не впорався з керуванням, і «легковик» впав в воду.
«На місці працювали водолази - вони зачищали дно. Через велику кількість дерев і трави дістати авто було важко. Машину підняли на берег о 14.00», - зазначив Лупандін.
В результаті падіння авто ніхто не постраждав. У соцмережах пишуть, що в машині знаходилися іноземні студенти, які вирішили поганяти, щоб покрасуватися перед дівчатами.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...