
У Харкові 7 липня на Олексіївці автомобіль іноземців впав в Олексіївське водосховище, через що автомобіль діставали водолази. ДТП сталася близько 8.00. При цьому водій і пасажири авто встигли вискочити. Про це повідомив прес-секретар ГСЧС в Харківській області Ігор Лупандін, передають Патріоти України.
За його словами, про подію рятувальникам повідомили харківські поліцейські. За попередньою інформацією, водій не впорався з керуванням, і «легковик» впав в воду.
«На місці працювали водолази - вони зачищали дно. Через велику кількість дерев і трави дістати авто було важко. Машину підняли на берег о 14.00», - зазначив Лупандін.
В результаті падіння авто ніхто не постраждав. У соцмережах пишуть, що в машині знаходилися іноземні студенти, які вирішили поганяти, щоб покрасуватися перед дівчатами.
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...