Норвегія пропонує роботу українцям: Скільки платять в одній із найбагатших країн

У Норвегії 2022 року працевлаштувалося близько 30 тис. біженців з України. Більшість із них можуть заробляти близько 3400-4700 євро на місяць, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання visitukraine.today, українці набувають статусу, який дозволяє легально працювати. Найчастіше серед вимог є знання норвезької мови, крім того, роботодавці віддають перевагу кваліфікованим та досвідченим співробітникам.

Тут є невелика кількість трудових мігрантів з інших країн. Без знання мови можна працювати електриком, механіком, співробітником з виробництва, вантажником, водієм, зварювальником тощо.

Також українці можуть працювати покоївками, помічниками на портах, офіціантами. Головна перевага: високі зарплати. Торік у середньому тут заробляли 4700 євро на місяць. Електрик може заробляти 4200 євро, прибиральник – близько 4060 євро, маляр – 3690 євро. Для розуміння квартиру можна орендувати за 1600 євро, а на місячний проїзд громадським транспортом доведеться віддати близько 80 євро.

Норвегія прирівнює біженців із України до резидентів. Тому українці можуть безкоштовно лікуватися та навчатися в країні. Медицина не повністю безкоштовна, адже візити до фахівців, медичний транспорт та ліки треба оплачувати.

Для порівняння, українці у Польщі на сезонних вакансіях працюють по 12 годин на добу та з одним вихідним на тиждень. Заробити можна близько 1 тис. євро на місяць. При цьому ті, хто погоджується на неофіційне працевлаштування, часто залишаються без зарплат, а обіцяні умови не завжди надають заробітчанам.

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...

Власниця салону краси в Макарові, що постраждав від окупації, вимагала стерти патріотичні малюнки на асфальті. Тепер має відповідні написи на вітрині свого закладу (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 1:45

У Макарові Київської області стався конфлікт між переселенкою та власницею салону краси. Нібито остання ображала жінку та її чоловіка-військового за те, що їхні діти намалювали крейдою біля її салону прапор України. . За словами вимушеної переселенки ...