Носити гроші в рюкзаці: Стало відомо про "космічні" преміальні Арсена Авакова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков отримав премію у понад 40 тис. грн, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Слово і Діло"

У травні міністр отримав 42 тис. 86,79 грн. Ще йому виплатили 42 тис. 838 грн премії за квітень.

Оклад міністра склав 13 тис. 90 грн (стільки ж за інтенсивність роботи), за вислугу років – 4 тис. 320 грн, за роботу з державною таємницею – 2 тис. 618 грн (стільки ж за виконання функцій експерта з питань таємниць), зарплата за період відпустки – 5 тис. 440 грн, зарплата за час відряджень – 10 тис. 935 грн.

Посадовий оклад прес-секретарки президента Володимира Зеленського Юлії Мендель становить 15 720 грн. Таку цифру вказали у відповіді Адміністрації президента на запит журналістів.

Хіти тижня. Ізраїльські містики побачили знак кінця світу: Рабини заговорили про швидкий прихід Машиаха

п’ятниця, 14 серпень 2020, 3:00

Рабин Шломо Амар порівняв президента США Дональда Трампа з перським царем Киром Великим, який правив в середині першого тисячоліття до нашої ери. Колишній головний сефардський рабин Ізраїлю Шломо Амар заявив, що останні події в країні і в світі незапер...

З архіву ПУ. "Щось горлали про Кримнаш": У Харкові ультрас "Металіста" провчили любителів Путіна (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 2:00

До закривавлених прихильників "русского мира" довелося викликати швидку. Інцидент трапився у вівторок, 18 червня. Кілька фанатів "Металіста" серйозно побилися з двома п'яними шанувальниками агресора Путіна. "Чоловіки в Харкові щось кричали про Путіна,...