Нова ганьба скреп: Росію вигнали з авторитетної міжнародної організації

Росія втратила місце в Міжнародній арбітражній раді по спорту (ICAS) - вищому керівному органі Спортивного арбітражного суду (CAS), повідомляють Патріоти України.

За підсумками виборів було сформовано нову раду, до якої увійшли 20 осіб, що представляють Міжнародний олімпійський комітет (МОК), Асоціації національних олімпійських комітетів і міжнародні асоціації літніх і зимових федерацій з олімпійських видів спорту.

Рада займається формуванням і затвердженням Списку арбітрів CAS, прийняттям та зміною Кодексу міжнародного спортивного арбітражу, а також забезпеченням фінансової, організаційної та правової основи діяльності інституційного арбітражу.

Раніше протягом 5 років в ICAS входила представник Олімпійського комітету Росії Олександра Брилліантова. Штаб-квартира CAS знаходиться в швейцарському місті Лозанна.

Вчені назвали три продукти, що допомагають кинути палити

п’ятниця, 29 травень 2020, 15:09

Імбир, шоколад і молоко допоможуть людям, які мають залежність від паління, позбутися від цієї шкідливої звички, передають Патріоти України. Імбир. При бажанні закурити шматочок імбиру ретельно розжуйте. Специфічний присмак цього продукту придушить баж...

Хіти тижня. Чи чекати влітку в Україні 40-градусної спеки: Синоптики розповіли про "аномалії"

п’ятниця, 29 травень 2020, 15:00

Незважаючи на минулу аномально теплу зиму кліматологи не прогнозують в Україні цього літа температурних рекордів. У коментарях фахівці відзначили, що протягом усього літнього сезону будуть спостерігатися температурні гойдалки, передають Патріоти Україн...