Нова небезпека: На Херсонщині після підриву Каховської ГЕС змило склади зброї окупантів, течія несе міни

Після підриву Каховської ГЕС на лівому березі Дніпра на Херсонщині змило склади зброї окупантів. Наразі течією в море та до берегів несе боєприпаси та міни. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, передають Патріоти України.

Вона пояснила, що росіяни вибудовували там декілька смуг оборони – зокрема, і мінно-вибухові загородження. Вони складалися з кількох рядів замінувань (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини). "У цій смузі від 5 до 15 км, яку затопило, перебували і їхні польові склади боєпостачання. Все це зараз рознесено по зоні затоплення і може становити небезпеку", – зазначила Гуменюк.

Українцям змінили норми житла в єОселі: Що тепер можна купити

понеділок, 22 червень 2026, 9:50

Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...

Ситуація невтішна: Чому пенсії українців насправді зменшуються

понеділок, 22 червень 2026, 9:23

В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...