Нова українська виручалка топ-клубу Португалії: Яремчук забив два голи за один тайм у Португалії - освоюється на новому місці

Український форвард "Бенфіки" Яремчук за…Давай, Ромцю, давай!

На 30-ій хвилині він відкрив рахунок у зустрічі, а на 41-ій оформив дубль. Це перший дубль українського легіонера у складі португальської команди, зазначають Патріоти України.

Після першого тайму "Бенфіка" перемагає на виїзді з рахунком 2:0. Для Яремчука це 3-ій і 4-ий голи в 5-ти матчах чемпіонату, також в його активі 1 асист. Усього у складі "Бенфіки" забив 4 голи і зробив 2 асисти в 9-ти матчах.

В Україні працівників зможуть звільняти за неповідомлення про родичів, які лишилися на тимчасово окупованій території

п’ятниця, 26 квітень 2024, 14:58

У роботодавців з’явиться нова підстава для звільнення працівників - неповідомлення працівниками роботодавцю інформації щодо наявних у них зв’язків з фізичними особами, які знаходяться на тимчасово окупованій території України, передають Патріоти Україн...

Це ще не кінець! Кліматологиня попередила українців про нові бурі з пилом із Сахари

п’ятниця, 26 квітень 2024, 14:45

Пил із Сахари, що долітає до України, рідкісне явище, але воно підпорядковується атмосферній циркуляції. Влітку українцям варто очікувати його повернення. Про це в ефірі телемарафону заявила кліматологиня, фахівчиня в галузі зміни клімату та довгострок...