Нова жертва пандемії? У Чернівцях померла жінка з підозрою на коронавірус

Смерть наступила в результаті важкої супутньої неврологічної патології, не пов'язаної з проявами коронавірусу.

У Чернівецькій обласній лікарні померла жінка, яка перебувала на стаціонарному лікуванні з підозрою на коронавірус. Смерть наступила о 19:00. Про це повідомляється на сторінці Чернівецької ОДА в Facebook, передають Патріоти України.

Жінка перебувала на стаціонарному лікуванні з підозрою на COVID-19. Смерть наступила в результаті важкої супутньої неврологічної патології, не пов'язаної з проявами коронавірусу.

Напередодні у жінки взяли аналізи на наявність коронавіруса, але результати ще не надійшли. Медики чекають на їх найближчим часом.


"Запам'ятав на все життя": Український боєць розповів, як його прізвище допомогло вийти з оточення

неділя, 25 лютий 2024, 7:56

Прикордонник ДПСУ Богдан Отченаш воює на фронті від 2014 року, коли потрапив під першу хвилю мобілізації до ЗСУ. Далі повернувся, а наступну повістку отримав у 2022 році і став в однострій з прикордонниками 1-го загону, передають Патріоти України. На ф...

Доступні по ціні, але проблем буде багато: Головні недолік китайських авто

неділя, 25 лютий 2024, 7:53

В Україні почали частіше купувати недорогі китайські автомобілі. Проте не всі їх власники розуміють, що іноді за доступністю може ховатися суттєві недоліки, які завдадуть вам чимало клопотів у майбутньому, пише "Твоя машина", передають Патріоти України...