Нові "подвиги" хама: Скандально відомий блогер із Дніпра плюнув у обличчя патрульному в Харкові (відео)

Скандально відомий дніпровський блогер Vitos Dnepr, він же Віталій Санжаков, який записує на відео спілкуванням з поліцейськими, втрапив у новий конфлікт із правоохоронцями, передають Патріоти України.

Під час поїздки у Харків патрульні зупинили його. Поліціянт повідомив, що на автівці блогера не його номери. Той почав заперечувати. У результаті розмова переросла у суперечку, а Vitos Dnepr плюнув у в обличчя патрульному.

Поруч були також інші чоловіки, котрі знімали перепалку на телефон. Відео розмови Санжаков виклав на своєму YouTube каналі, підписавши його «Плюнув у морду мусору Морозову».

Штрафи посиплються як із "рогу достатку": Цього тижня на дороги України випустять поліцейські "фантоми"

вівторок, 25 січень 2022, 7:30

Днями поліцейські автомобілі "фантоми" розпочнуть стежити за порядком на дорогах України. Про це міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив в ефірі "Інтера", зазначають Патріоти України. . Пряма мова Монастирського: "Автомобіль "фантом" без р...

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...