Нові Санжари по-румунськи: Мешканці повіту Арджеш, озброївшись вилами та сокирами, вийшли на протест через утворення карантинної зони для коронавірусу

Для заспокоєння протестувальників на місце прибули силовики.

Мешканці румунського повіту Арджеш, озброївшись вилами та сокирами, 26 лютого вийшли на протест у зв'язку з тим, що влада вирішила розмістити там два місця для ізоляції людей з коронавірусом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Digi24.

Влада міста відвела на місця для карантину дитячий табір і пансіонат в Арджеші. Для заспокоєння протестувальників на місце прибули силовики. "А нам що робити? Ми з цим не згодні. Як же нам не боятися? Є ж Бухарест, Пітешти, там пансіонати, багато місця, ліси. А ви тут дурнів знайшли?" - каже мешканець міста.

Нагадаємо, 26 лютого влада Румунії підтвердила перший випадок зараження коронавірусом. Хворий чоловік - мешканець повіту Горж. Він контактував з 71-річним італійцем, який приїхав погостювати до Румунії.

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...