Нові Санжари по-румунськи: Мешканці повіту Арджеш, озброївшись вилами та сокирами, вийшли на протест через утворення карантинної зони для коронавірусу

Для заспокоєння протестувальників на місце прибули силовики.

Мешканці румунського повіту Арджеш, озброївшись вилами та сокирами, 26 лютого вийшли на протест у зв'язку з тим, що влада вирішила розмістити там два місця для ізоляції людей з коронавірусом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Digi24.

Влада міста відвела на місця для карантину дитячий табір і пансіонат в Арджеші. Для заспокоєння протестувальників на місце прибули силовики. "А нам що робити? Ми з цим не згодні. Як же нам не боятися? Є ж Бухарест, Пітешти, там пансіонати, багато місця, ліси. А ви тут дурнів знайшли?" - каже мешканець міста.

Нагадаємо, 26 лютого влада Румунії підтвердила перший випадок зараження коронавірусом. Хворий чоловік - мешканець повіту Горж. Він контактував з 71-річним італійцем, який приїхав погостювати до Румунії.

У полку “Скеля” за пів року зафіксували 26 небойових смертей новобранців - гучне розслідування

четвер, 25 червень 2026, 7:00

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...