Нові Санжари по-румунськи: Мешканці повіту Арджеш, озброївшись вилами та сокирами, вийшли на протест через утворення карантинної зони для коронавірусу

Для заспокоєння протестувальників на місце прибули силовики.

Мешканці румунського повіту Арджеш, озброївшись вилами та сокирами, 26 лютого вийшли на протест у зв'язку з тим, що влада вирішила розмістити там два місця для ізоляції людей з коронавірусом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Digi24.

Влада міста відвела на місця для карантину дитячий табір і пансіонат в Арджеші. Для заспокоєння протестувальників на місце прибули силовики. "А нам що робити? Ми з цим не згодні. Як же нам не боятися? Є ж Бухарест, Пітешти, там пансіонати, багато місця, ліси. А ви тут дурнів знайшли?" - каже мешканець міста.

Нагадаємо, 26 лютого влада Румунії підтвердила перший випадок зараження коронавірусом. Хворий чоловік - мешканець повіту Горж. Він контактував з 71-річним італійцем, який приїхав погостювати до Румунії.

Бережіться! Може відкусити пальці: На популярних курортах Європи помітили небезпечну рибу

субота, 27 червень 2026, 10:42

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...

Люди проти роботів: Працівники Hyundai готують масштабний страйк через ризик втратити роботу

субота, 27 червень 2026, 10:30

На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...