Нові технологіє роблять неочікувані дива: Raspberry Pi та ШІ допомогли чоловіку позбутися надокучливої музики сусідів

Розробник Роні Бандіні зіткнувся з добре знайомою багатьом проблемою – його сусіди гучно слухали музику. Але замість розмови з ними він використав Raspberry Pi та штучний інтелект. Про це пише Tom’s Hardware.

За словами Роні, його сусіди щоранку о 9 годині вмикали музику у жанрі реггетон на Bluetooth колонці, і в нього було два варіанти – поговорити з ними або створити пристрій на основі ШІ, який зможе розв’язати цю проблему.

Роні на основі комп’ютера Raspberry Pi та зі застосуванням штучного інтелекту створив експериментальний проєкт Reggaeton Be Gone. Він визначав, коли грав реггетон, та створював перешкоди, які спотворювали звук для безпровідних колонок поблизу.

Для цього він використав Pi 3 B+, під’єднаний до OLED-дисплея DFRobot. Музику він відстежував за допомогою USB-мікрофона. Для визначення музики Роні використовував систему штучного інтелекту Edge Impulse.

Роні поділився повними подробицями проєкту на сайті Hackster, де розповів про все залізо та софт, яке використовував для цього пристрою. Він також попередив, що перш ніж пробувати таке вдома, варто перевірити, чи не забороняє подібну активність закон.

В Україні для кількох категорій скасували плату за доставку газу? Все, що треба знати

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:30

Більшість споживачів газу найближчим часом сплачуватимуть за газ, як і раніше, за старими тарифами, передають Патріоти України. Варто пам'ятати, що окремо потрібно сплачувати за «блакитне» паливо і за його доставку. Щодо останнього платежу у мережі н...

У Держпраці заявили, що під час воєнного стану українців не можна звільняти за прогули: Що треба знати

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:22

Державна служба з питань праці заявила про те, що прогули тих співробітників, які переїхали в інший регіон або виїхали за кордон під час воєнного стану, не можуть бути причиною звільнення. Замість звільнення їх можна відправити в неоплачувану відпустку...