Нові злочини найманців Х**ла: Російські бойовики з вертольота стріляли по мирних жителях

У ЦАР жителі міста Бамбарі розповіли, як російські найманці з вертольота стріляли по мирних жителях, що ховалися в мечеті Аль-Таква. Унаслідок обстрілу загинули десятки людей, пише CNN із посиланням на конфіденційні документи ООН, передають Патріоти України.

"У росіян була база за межами Бамбарі, де тортури стали звичним явищем. Найманці з РФ влаштовували масові страти підозрюваних у співпраці з повстанцями в селі, яке розташоване недалеко від родовищ золота та алмазів", - йдеться в публікації.

Для миротворців ООН з багатьох країн, дислокованих у ЦАР, присутність російських найманців "стала дилемою". Разом з бойовиками РФ в країні воюють найманці з Сирії. Там перебувають понад 2,3 тис. найманців, зокрема сирійський контингент.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...