Новітні туалетні технології: Новинки для туалетів представлено на виставці CES (відео)

Супер-гладкі унітази, датчики руху, роботи піднощики, переносні пристрої і т.п. показали у Лас-Вегасі - найбільшому шоу споживчої електроніки в світі.

Новітні технології в області туалетного приладдя представили на виставці CES в Лас-Вегасі.

Наприклад, двоколісний робот «Чармін» висотою всього 20 сантиметрів. Він утримує рівновагу за типом Segway і за вашим покликом готовий привезти рулон туалетного паперу.

Японська Triple W в минулому році завоювала на CES перше місце в категорії «Здоров'я та фітнес» за датчик наповнення сечового міхура. Цього разу вона повернулася сюди з прототипом сенсора кишечника.

DFree B1 - це переносний пристрій, який використовує ультразвук, щоб стежити за тим, що переміщається в кишках. Потім дані відправляють в додаток, яке сповіщає людини, якщо йому пора сходити в туалет. Такий пристрій в першу чергу стане в нагоді людям похилого віку з інвалідністю. Як очікується, на ринок воно надійде в 2021 році.

Японська туалетна компанія TOTO теж повернулася на CES зі своєю новою розробкою: супер-гладким унітазом. Його покриття настільки ковзке, що до нього нічого не пристане. Більш того, в унітаз вбудовані датчики руху. З наближенням людини на поверхню розбризкуються дрібні крапельки води, щоб зробити її ще більш гладкою.

А змиває такий унітаз особливої наелектризованої водою. Вважається, що вона також особливо добре очищає будь-який бруд.

Виставка в Лас-Вегасі - це найбільше шоу споживчої електроніки в світі. Як очікується, відвідає її понад 170 тисяч осіб.


У Росії заарештували чоловіка, який зіграв на піаніно гімн України на набережній (відео)

субота, 21 травень 2022, 12:30

Суд російського міста Тюмень заарештував на 14 діб бізнесмена Володимира Фофанова. Декількома днями раніше він зіграв на місцевій набережній гімн України на фортепіано. Про це повідомляє проєкт "ОВД-Інфо". Там зазначили, що чоловіка визнали винним у сп...

У Маріуполі окупанти розпочали подачу води, непридатної для пиття - це загрожує спалахом холери чи чуми

субота, 21 травень 2022, 12:20

Російські окупанти у Маріуполі розпочали подачу води, але вона непридатна для пиття. Місто опинилося на межі епідемії холери чи чуми. Люди позбавлені доступу до питної води, криниць та джерел мало і зараз вони катастрофічно забруднюються. Про це в ефір...