Новітні туалетні технології: Новинки для туалетів представлено на виставці CES (відео)

Супер-гладкі унітази, датчики руху, роботи піднощики, переносні пристрої і т.п. показали у Лас-Вегасі - найбільшому шоу споживчої електроніки в світі.

Новітні технології в області туалетного приладдя представили на виставці CES в Лас-Вегасі.

Наприклад, двоколісний робот «Чармін» висотою всього 20 сантиметрів. Він утримує рівновагу за типом Segway і за вашим покликом готовий привезти рулон туалетного паперу.

Японська Triple W в минулому році завоювала на CES перше місце в категорії «Здоров'я та фітнес» за датчик наповнення сечового міхура. Цього разу вона повернулася сюди з прототипом сенсора кишечника.

DFree B1 - це переносний пристрій, який використовує ультразвук, щоб стежити за тим, що переміщається в кишках. Потім дані відправляють в додаток, яке сповіщає людини, якщо йому пора сходити в туалет. Такий пристрій в першу чергу стане в нагоді людям похилого віку з інвалідністю. Як очікується, на ринок воно надійде в 2021 році.

Японська туалетна компанія TOTO теж повернулася на CES зі своєю новою розробкою: супер-гладким унітазом. Його покриття настільки ковзке, що до нього нічого не пристане. Більш того, в унітаз вбудовані датчики руху. З наближенням людини на поверхню розбризкуються дрібні крапельки води, щоб зробити її ще більш гладкою.

А змиває такий унітаз особливої наелектризованої водою. Вважається, що вона також особливо добре очищає будь-який бруд.

Виставка в Лас-Вегасі - це найбільше шоу споживчої електроніки в світі. Як очікується, відвідає її понад 170 тисяч осіб.


Обранцем стал 58-річний німець: За скільки 19-річна харків'янка продала цноту на аукціоні (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:30

Торги проходили на іноземному сайті ескорт-послуг. Про початок аукціону Катерина оголосила в грудні 2019 року, запросивши 100 тисяч євро. Для участі в торгах чоловіки повинні були мати як мінімум десять мільйонів євро. В ході аукціону ціна за цноту дів...

Вдома знайшли цілий арсенал: У Харкові чоловік приніс на роботу гранату й погрожував все підірвати (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:15

Мету свого вчинку чоловік пояснити не зміг. Правоохоронці, що прибули за викликом, вилучили у зловмисника небезпечний предмет. З дозволу чоловіка також був проведений огляд його квартири, де поліцейські вилучили ще понад 400 боєприпасів. Під час огляд...