Новопризначений намісник Києво-Печерського монастиря звернувся до ченців із закликом залишатися у Лаврі і переходити до ПЦУ (відео)

Принаймні частина братії вже вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм

Архімандрит Авраамій керуватиме Києво-Печерською лаврою з благословіння предстоятеля ПЦУ

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архімандрита Авраамія (Лотиша) виконувати обов'язки намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври у складі ПЦУ. Про це повідомляється на сайті церкви у середу, 29 березня.

Член духовного собору Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ (МП) Авраамій (Лотиш) перейшов до ПЦУ і попросив митрополита Епіфанія затвердити його виконуючим обов’язки намісника Лаври. Епіфаній погодився.

Відзначається, що отець Авраамій сам звернувся до предстоятеля ПЦУ з проханням про затвердження в числі братії у складі монастиря ПЦУ.

"Блаженніший митрополит Епіфаній задовольнив його прохання та благословив отця Авраамія виконувати обов'язки намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври у складі Православної церкви України", – йдеться у повідомленні.

Крім того, Епіфаній звернувся до уряду України з проханням надати у користування лаврі приміщення для здійснення богослужінь, проживання братії та монастирської діяльності. Він висловив сподівання, що держава допоможе захистити намісника та монастир від можливих провокацій з боку прихильників московського патріархату.

У свою чергу, архімандрит Авраамій звернувся до братії із закликом залишатися у Києво-Печерській лаврі у складі ПЦУ.

"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...

Порятунок Рядового Мавіка: Патрульні після обстрілу Херсона знайшли совеня-сироту (відео)

четвер, 1 червень 2023, 13:30

Одеські патрульні, які служать у Херсоні, після чергового російського обстрілу знайшли на дорозі маленьке совеня. Батьки пташеняти або загинули від уламків, або просто полетіли геть від звуків вибухів. Рятівники назвали совеня Рядовий Мавік – на чест...