Нову водноспортивну базу для спортсменів будують на Прикарпатті (фото, відео)

Унікальність проекту будівництва комплексу в Коломиї полягає у тому, що тут будується ціла тренувальна база для спортсменів, де зможуть проводити підготовку до змагань зі спортивного та синхронного плавання, водного поло та веслування на каное.

Також у комплексі будуть облаштовані зали для боксу, боротьби, єдиноборств. Крім того комплекс надасть можливість займатися волейболом, баскетболом, гандболом, міні-футболом та іншими видами спорту, передають Патріоти України з посиланням на Dzеркало Media.

Загальна вартість будівництва становить майже 300 мільйонів гривень. Джерело фінансування — державний бюджет. Металоконструкції для майбутнього комплексу виготовляють у Києві. Транспортування їх у Коломию та встановлення розпочнуть вже найближчим часом.

Будівельники обіцяють, що об’єкт буде зведений та зданий у 2020-му році.

У цю пору року ще ніколи не проводили: ФІФА назвала дати ЧС-2022

середа, 15 липень 2020, 20:59

Перший матч мундіалю відбудеться 21 листопада на стадіоні «Аль-Бейт» в місті Ель-Хаурія. Міжнародна федерація футболу (ФІФА) офіційно оголосила дату початку ЧС-2022 в Катарі, логотип якого представляє символ нескінченності, інформують Патріоти України.

Печінка від померлого - мільйон: Кабмін затвердив ціни на пересадку органів

середа, 15 липень 2020, 20:01

Кабінет міністрів України затвердив тарифи на операції з трансплантації органів. Відповідну постанову було прийнято під час засідання в середу, 15 липня, передають Патріоти України.