Новий міністр економіки Петрашко не задекларував маєток під Києвом, - журналістське розслідування

Днями новий міністр економіки подав майже порожню декларацію. Насправді, виявилось, що у нього з дружиною таки є низка майна.

Журналістка програми "Схеми" Наталія Седлецька заявила, що новий міністр економіки Ігор Петрашко надав неправдиву інформацію про своє майно. Про це Седлецька повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

Пам’ятаєте днями новий міністр економіки подав майже порожню декларацію? Насправді, виявилось, що у нього з дружиною таки є низка майна. Журналістка Валерія Єгошина віднайшла у них: маєток під Києвом у селі Романків у котеджному містечку "Сонячна долина" на чотириста квадратів. Частку у квартирі у Москві на сто квадратів. Два позашляховики - Suzuki Vitara та Range Rover Sport. На запитання, чому не вписав майно у декларацію, міністр Петрашко запевнив, що виправить її у відведений законом час. І подякував, що нагадали про московську квартиру: "інакше б міг забути про неї", - написала Седлецька.

Засунули жабу в білизну та відшмагали кропивою: На Хмельниччині підлітки знущалися над малюком

вівторок, 30 травень 2023, 23:00

На Хмельниччині підліток разом із товаришем привʼязав до дерева маленьку дитину та знущався з хлопця. Справа потрапила до суду, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалах справи, 9 жовтня обвинувачений разом зі своїм другом зустріли двох молод...

Бідолахи й досі бояться спати вночі: У Польщі багатодітна українка ґвалтувала малюків та продавала їх педофілам

вівторок, 30 травень 2023, 22:00

У Польщі затримали 52-річну українку, яка на початку війни виїхала з Дніпропетровщини. Жінку звинувачують у тому, що вона жорстоко ставилась до своїх дітей: катувала, продавала їх педофілам та змушувала їх до інтиму з собою. Навіть через рік після знущ...