Новий штам коронавірусу вражає людей, які були стійкі до старого штаму: Лікар оцінив ймовірність повторного інфікування

Новий штам коронавірусу з Великої Британії вражає людей, які були стійкі до старого штаму. Про це розповів імунолог Борис Донський в ефірі каналу "Україна 24", передають Патріоти України.

"Британський штам дійсно важливий фактор, оскільки за всіма ознаками він інтенсивніше передається і більш заразний. Таким чином, починають хворіти люди, яких до цього часу берегла їх імунна система і їх природна резистентність. Крім того, люди втомилися від самоізоляції, вже не витримують і починають розширювати коло спілкування, на жаль, часто це призводить до того, що вони підхоплюють цей вірус", — сказав він.

"Якщо людина думала, що вона хворіла рік тому, і зараз хворіє ще важче, з великою ймовірністю я б стверджував, що тоді це був не коронавірус, а невірно позитивний ПЛР-тест. І це поширена ситуація. Як правило, за рік антитіла після хвороби не зникають, ми бачимо людей, які хворіли 250, 300 днів тому, у переважної більшості антитіла зберігаються. Але навіть якщо вони падають, то друге протікання має бути набагато легше.

Можливість інфікуватися вдруге є, але вона дуже-дуже низька. Такі випадки гідні опису та наукового дослідження. Якщо у людини протікання важче, це доводить той факт, що перше інфікування було якимось іншим вірусом", — сказав він.

Лише для справжніх екстремалів: На Закарпатті виставили на продаж броньовик 1982 року випуску (фото)

вівторок, 13 квітень 2021, 17:28

На Закарпатті продають броньовану машину. Зокрема автомобіль підійде і тим, хто полюбляє екстремальну їзду в горах та по бездоріжжю, передають Патріоти України. БРДМ-2 продають у Міжгір'ї. Зі слів власника техніка в ідеальному стані й проїхала за свій ...

Результат вражає, у це важко повірити! Жінка схудла на 40 кг і перестала впізнавати себе на старих фото

вівторок, 13 квітень 2021, 16:29

Мелісса Тімм, яка схудла на 40 кілограмів, зізналася, що після своєї трансформації перестала впізнавати себе на старих фотографіях. Вона додала, що багато тренувалася, тому результат не змусив себе чекати, передають Патріоти України. Мама двох дітей по...