Новий закон про мобілізацію: У Міноборони розповіли, що чекає на "обмежено придатних"

Речник Міністерства оборони України, старший лейтенант Дмитро Лазуткін пояснив, що чекає на "обмежено придатних" після 18 травня - коли новий закон про мобілізацію вступив в силу. Про це він розповів в інформаційному дайджесті МОУ на Youtube-каналі.

Лазуткін, зокрема наголосив, що направлення військовозобов'язаних на військову-лікарську комісію може бути видане лише після оновлення персональних даних.

"Громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби, до 4 травня 2024 року протягом дев'яти місяців підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби. Автоматично переведення до категорії придатних чи непридатних у чинному законодавстві не передбачено. Питання про придатність чи непридатність до військової служби вирішує виключно ВЛК", - зазначив речник Міноборони.

Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

середа, 12 червень 2024, 20:51

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, п...

На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

середа, 12 червень 2024, 20:40

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар...