Ножі, кийки і проламаний череп: Французький політик опублікував відео побиття українця у Парижі (відео 16+)

14-річний на той момент Юрій із друзями саме повертався з коледжу, коли на них накинулася група невідомих.

Французький політик Ніколя Дюпон-Еньян опублікував відео побиття українського підлітка у Парижі. На кадрах із камер спостереження видно, як група з 10 осіб жорстоко б'є лежачу людину, повідомляють Патріоти України.

Розправа закінчується ударами по голові металевим предметом. "Жахливий напад на школяра у Парижі купкою негідників. 10 проти одного. Скажемо прямо: мають бути жорсткі вироки агресорам, призупинка виплат сімейних допомог. Від усього серця сподіваюсь, що цей хлопець вийде з коми без наслідків", - написав він.

Українські дипломати у Парижі надіслали запит до тамтешньої прокуратури через жорстокий інцидент. Триває розслідування.

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.

Насильницька "діджиталізація": Пенсії перестануть розносити листоноши. Що робити мешканців сіл та містечок без банків і банкоматів?

неділя, 18 квітень 2021, 20:10

Як повідомляли ПУ, з 1 вересня "Укрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівкахУкрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівках. Гроші будуть надходити на карту українців. При цьому, ...