Ножовий напад на баскетболістів у Німеччині: У лікарні помер ще один український підліток

У Німеччині помер ще один український підліток, який дістав важке поранення під час ножового нападу на вокзалі в Обергаузені. Артему Козаченку було 18 років. Про смерть українця повідомили на сторінці команди ART Giants Düsseldorf в Інстаграм, передають Патріоти України.

На хлопця та ще одного українського спортсмена – 17-річного Володимира Єрмакова – напали 10 лютого. Останній загинув від отриманих поранень. Понад тиждень лікарі боролися за життя Артема Козаченка. Проте врятувати українського спортсмена не вдалося – він помер у реанімації.

"Артем також був надзвичайно популярним серед одноклубників, тренерів та друзів. Всі висловлюють лише позитивні слова про нього. Окрім великого таланту та дисциплінованої відданості баскетболу, Артем був відомий як радісний, гумористичний та відкритий хлопець", – йдеться у заяві команди.

Стоматолог пояснив, чи треба видаляти зуби мудрості і в якому випадку це може бути небезпечним

неділя, 23 червень 2024, 17:15

Видалення зубів мудрості - процедура не з приємних, однак необхідна для більшості людей. Стоматологи радять видаляти зуби мудрості, бо вони зазвичай не беруть участі у жуванні, тиснуть на сусідні зуби, травмують ясна та не поміщаються у щелепі, передаю...

Жінку, яка вчинила наругу над могилами героїв в Києві, помістили до психлікарні

неділя, 23 червень 2024, 16:22

Жінку, яка у Києві вчинила наругу над могилами українських героїв - Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі", Андрія Пільщикова "Джуса" та Павла Петриченка, відправили до психлікарні. . Там вона перебуватиме 60 діб до 19 серпня. Про це "Суспільному" повідомили у К...