"Ну, чего греха таить? Мы, конечно, все рассчитываем на свой маленький кусочек пирожка": Скандальна Лоліта висловилася про перемогу Зеленського (відео)

Скандальна співачка Лоліта Мілявська пояснила, чому російські артисти сподіваються, що їм дозволять виступати в Україні при новому президенті. Відповідне відео Мілявська опублікувала в Instagram, повідомляють Патріоти України.

Виконавиця заявила, що вже готова вилітати до Києва. Вона вважає, що з приходом до влади Зеленського російські знаменитості знову зможуть безперешкодно виступати на території України. «Ми всі знімалися в проектах у Зеленського, - зізналася вона. - Ну чого гріха таїти? Ми, звичайно, розраховуємо на свій маленький шматочок пиріжка». 22 квітня Микола Басков, Наташа Корольова і Діма Білан привітали Зеленського з перемогою на виборах і висловили надію на те, що відносини між Києвом і Москвою налагодяться.

Шоста річниця подвигу «Гетьмана Сагайдачного»: Це стало символом вірності і надихнула націю у важкі дні окупації Криму

субота, 29 лютий 2020, 8:26

Шість років тому, коли екіпажі та кораблі ВМСУ у Криму один за одним потрапляли у руки російських загарбників, найбільший та найновіший з них, фрегат «Гетьман Сагайдачний» повертався через турецькі протоки до Чорного моря, нагадують Патріоти України. В...

"Дорога Гєпи" поглинає нові жертви: Побоїще на найбільшому ринку Харкова. Десяткам учасників оголосили підозру

субота, 29 лютий 2020, 7:44

Плани харківської мерії нищать один з найбільших торгівельних осередків України, де десятками років працюють тисячі самозайнятих харків'ян, чиє життя тепер має круто змінитись. Прокуратура оголосила підозру 56 учасникам масових заворушень на ринку "Бар...