"Ну, його в с*ку той карантин?": Українців здивувало фото Зеленського з чиновниками в Хмельницькому

У мережі гостро відреагували на фото президента, де він і його оточення без масок.

Президент Володимир Зеленський відвідав Хмельницький, де він крім іншого гуляв містом і пив каву в кафе. Мережі обурило фото, на якому він і чиновники області сидять за столом і ні на одному з них немає маски. Знімок оприлюднено в Telegram-каналі Офісу президента, передають Патріоти України.

"Президент Володимир Зеленський прогулявся по центральній частині міста Хмельницького та спробував каву в місцевому кафе ... візит Глави держави взагалі викликав великий ажіотаж - городяни оточили кафе відразу, бажаючи привітатися з Президентом і зробити фото", - йдеться в повідомленні.

У мережі гостро відреагували на фото президента, де він і його оточення без масок. Адже в Україні все ще діє масковий режим в громадських місцях. "Народ, знімайте маски, ну його в с**ку той карантин. А Ляшко, той що Віктор (ззаду на фото), окремий щелбан, що людей залякав, а ось воно що. Господи, ми ще дивувалися Велюру. П.с : поліція, альо, тут мінімум 150 тис до бюджету штрафів, ви де? ", - написала в Facebook журналістка Мар'яна П'єцух.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...