"Нудист" дуже злякався: Жінка провчила незнайомця, який надсилав їй свої голі фото

Незнайомець спробував оригінально познайомитися із жінкою в інстаграмі: він одразу відправив їй фотографії своїх геніталій. Відповідь була дуже несподіваною – чоловік справді перелякався. Письменниця Чантей Джозеф поділилася хитрим трюком, як відшити чоловіків, які надсилають свої голі фотографії в приватні повідомлення в соцмережах. Що тут сказати: метод жорсткий, але дієвий, зазначають Патріоти України.

У скриншотах, які опублікувала Джозеф, можна побачити, що незнайомець вирішив одразу використати усі свої "козирі". Чоловік скинув відверті фото і зробив дуже непристойну пропозицію.

У відповідь Джозеф несподівано розіграла його: вона змусила незнайомця повірити в те, що його розшукуватиме поліція. Ось, що жінка відписала:

"АВТОВІДПОВІДАЧ: ми виявили передачу незатребуваних порнографічних зображень потенційно незаконного характеру [код: 36489-a], IP-адреса вашого пристрою була передана в поліцію в очікуванні розслідування. Якщо ви вважаєте, що це була помилка, напишіть СТОП", – йшлося у повідомленні.

Незнайомець справді написав "стоп" і благав жінку зайти в діалог, що зупинити так зване розслідування. Та Джозеф вирішила йти до кінця. В наступному повідомленні вона вказала, що адресу та інформацію про незнайомця вже передали в поліцію.

Чоловік благав, щоб Джозеф взяла телефон і зупинила увесь "процес". У відповідь жінка просто його заблокувала. Вона була дуже задоволена результатом.

"Люди мають відчути наслідки від своїх дій. Просто насварити когось і заблокувати – це недостатньо, щоб змусити людину припинити робити таке сексуальне домагання до жінок", – пояснює жінка.

"Готуємось до найгіршого сценарію": Кличко розповів, які торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ працюватимуть у випадку блекауту

субота, 3 грудень 2022, 17:23

У випадку нових ударів ворога по критичній інфраструктурі України та повної відсутності внаслідок цього електропостачання, в Києві продовжуватимуть працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у сво...

"Точно зустрічала б у Києві окупантів": Анатолій Анатоліч шокував заявою про відому українську співачку

субота, 3 грудень 2022, 16:29

Український телеведучий Анатолій Анатоліч висловився про Maruv - співачку, яка народилася і виросла в Україні, а тепер виступає в Росії і цинічно мовчить про вбивства співгромадян. Анатоліч переконаний, що артистка чекала на "русский мир" і з радістю з...