"Никого не щадит...": Стало відомо про страшну хворобу екс-коханця Пугачової

Російський рок-музикант, екс-коханець примадонни Алли Пугачової Володимир Кузьмін хворий на рак. Артиста нібито помітили в одному з онкоцентрів Москви перед проходженням радіопроменевої терапії, пише "Собеседник", повідомляють Патріоти України.

За словами одного з пацієнтів, він зустрів Кузьміна в коридорі тієї ж клініки, де сам проходить лікування. Відповідний пост чоловік написав на особистій сторінці в соціальній мережі.

"Виходячи з кабінету радіопроменевої терапії, побачив сидячого в халатику Кузьміна, який чекає своєї черги. Нікого не щадить"краб". Щось його багато останнім часом стало. Крутиться рак", – написав москвич на ім'я Олексій.

Він також зазначив, що трохи поспілкувався з музикантом і побажав йому якнайшвидшого одужання. "Підійшов сьогодні до Кузьміна. Сказав, що пам'ятаю його ще з концерту в 1983-му, що на одному апараті опромінювались і все буде у нас чудово. Сказав, що мовляв тримайся, брате, рак, звичайно, крутиться, але обов'язково зупиниться скоро і інакше бути не може", – додав чоловік.

У ЗМІ також звернули увагу, що, незважаючи на можливу недугу, у артиста досить щільний графік виступів, зокрема, крім ряду корпоративних виступів, 31 травня 2019 роки йому належить відзначити свій день народження в Кремлі. Відзначимо, сам співак принципово не коментує інформацію про своє здоров'я.

Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тисяч грн: Хто може розраховувати на допомогу

четвер, 30 березень 2023, 11:28

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації...

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...