"Никого не щадит...": Стало відомо про страшну хворобу екс-коханця Пугачової

Російський рок-музикант, екс-коханець примадонни Алли Пугачової Володимир Кузьмін хворий на рак. Артиста нібито помітили в одному з онкоцентрів Москви перед проходженням радіопроменевої терапії, пише "Собеседник", повідомляють Патріоти України.

За словами одного з пацієнтів, він зустрів Кузьміна в коридорі тієї ж клініки, де сам проходить лікування. Відповідний пост чоловік написав на особистій сторінці в соціальній мережі.

"Виходячи з кабінету радіопроменевої терапії, побачив сидячого в халатику Кузьміна, який чекає своєї черги. Нікого не щадить"краб". Щось його багато останнім часом стало. Крутиться рак", – написав москвич на ім'я Олексій.

Він також зазначив, що трохи поспілкувався з музикантом і побажав йому якнайшвидшого одужання. "Підійшов сьогодні до Кузьміна. Сказав, що пам'ятаю його ще з концерту в 1983-му, що на одному апараті опромінювались і все буде у нас чудово. Сказав, що мовляв тримайся, брате, рак, звичайно, крутиться, але обов'язково зупиниться скоро і інакше бути не може", – додав чоловік.

У ЗМІ також звернули увагу, що, незважаючи на можливу недугу, у артиста досить щільний графік виступів, зокрема, крім ряду корпоративних виступів, 31 травня 2019 роки йому належить відзначити свій день народження в Кремлі. Відзначимо, сам співак принципово не коментує інформацію про своє здоров'я.

Рятували чотири бригади медиків: У Дніпро вертольотом доставили дворічного хлопчика, який постраждав у свій день народження

субота, 19 вересень 2020, 22:02

Малюка після нападу сторожового собаки госпіталізували в тяжкому стані. В обласній клінічній дитячій лікарні в місті Дніпро лікарі всю ніч боролися за життя 2-річної дитини, яку у важкому стані в п'ятницю, 18 вересня, військовим вертольотом доставили з...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов