"Никто нас не спасет. До встречи на том свете": Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус

"Громадян республіки" переконують, нібито "ситуація під контролем", але ніхто в це не вірить.

У місцевих пабліках жителі так званої «ДНР» обурюються через нахабну дезінформацію та бездіяльність керівництва фейкової «республіки», яке запевняє, що «ситуація з коронавірусом під контролем», передають Патріоти України.
«Міністр охорони здоров'я ДНР» Долгошапко бадьоро рапортує, що підтверджено лише два випадки захворювання. Тим часом люди пишуть про переповнені інфекційні і терапевтичні відділення, куди пацієнтів привозять з «незрозумілою пневмонією». «У нас реально паніка. Ми прекрасно розуміємо, що ніхто нас не врятує - лікарів просто немає. Ні ліків, ні захисних засобів - немає нічого», - поділився донеччанин.

Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:

«Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко».

«Учитывая, сколько суммарно туберкулезников, больных СПИДом и диабетиков, смертей должно быть на несколько порядков больше».

«Масок нет? Георгиевской лентой закрывайте лицо, спасает от всего!»

«Какая разница, от чего умирать: от голода, снаряда или вируса? Тупоголовое правительство „ДНР“ вас не спасет. До встречи на том свете».

Слушайте, а если без балды, у кого-то еще остались деньги на пожрать? Ведь пенсы наши все — кирдык на месяц или даже больше. В рашке тоже ж… па с деньгами, границы перекрыты. Помните, как «Метро» в 2014-м грабили? Какие магазины теперь брать будем?".

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...