"Ницість, підлість, деграданство": Українців обурили протести проти прийняття людей із Китаю

Гучні заклики, зокрема з Львівської та Тернопільської областей, порівняли із Середньовіччям.

Українці в мережі розкритикували громадян, які протестують проти розміщення в їх регіонах евакуйованих із китайського Уханю, де трапився спалах коронавірусу, передають Патріоти України.

Гучні заклики, зокрема з Львівської та Тернопільської областей, порівняли із Середньовіччям. Провели паралелі також і з тими, хто опирався українській армії на окупованому Донбасі. При цьому, багато користувачів підкреслили, що в інших областях України при появі аналогічної інформації відреагують так само.

Так, у "Європейської солідарності" акцентували, що евакуйовані українці – не раби з проказою, якими можна лякати. Журналіст Сергій Іванов з цього приводу висловився так: "Причини такої поведінки: ницість, підлість, деграданство. Ви ще як у Середньовіччі їх на площах палити почніть, обскуранти х**ві".

Активіст Антон Ходза закликав, щоб українці протестували таким чином проти реперів із Росії, а не проти своїх же співвітчизників.

"Які у нас все ж чудові, чуйні, співчуваючі, глибоко релігійні громадяни!" – з ноткою сарказму обурився політолог Олексій Голобуцький.


Хіти тижня. Стала відома причина раптової смерті відомої української соціологині

понеділок, 6 квітень 2020, 11:00

Ірина Ериківна кожного дня чекала операції, проте її не могли провести через погані показники крові. «Як так вийшло, що Іра померла? За 10 днів до смерті вона прийшла, як завжди, активна, позитивна в кабінет до головлікаря і каже: «У мене нічого не бол...

Як підготуватися до Благовіщення: Важливі поради і заборони

понеділок, 6 квітень 2020, 10:59

У вівторок, 7 квітня, православні християни в Україні відзначать одне з найважливіших церковних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці, передають Патріоти України. . Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці встановлене на честь доброї новини Діві Марі...