"Ницість, підлість, деграданство": Українців обурили протести проти прийняття людей із Китаю

Гучні заклики, зокрема з Львівської та Тернопільської областей, порівняли із Середньовіччям.

Українці в мережі розкритикували громадян, які протестують проти розміщення в їх регіонах евакуйованих із китайського Уханю, де трапився спалах коронавірусу, передають Патріоти України.

Гучні заклики, зокрема з Львівської та Тернопільської областей, порівняли із Середньовіччям. Провели паралелі також і з тими, хто опирався українській армії на окупованому Донбасі. При цьому, багато користувачів підкреслили, що в інших областях України при появі аналогічної інформації відреагують так само.

Так, у "Європейської солідарності" акцентували, що евакуйовані українці – не раби з проказою, якими можна лякати. Журналіст Сергій Іванов з цього приводу висловився так: "Причини такої поведінки: ницість, підлість, деграданство. Ви ще як у Середньовіччі їх на площах палити почніть, обскуранти х**ві".

Активіст Антон Ходза закликав, щоб українці протестували таким чином проти реперів із Росії, а не проти своїх же співвітчизників.

"Які у нас все ж чудові, чуйні, співчуваючі, глибоко релігійні громадяни!" – з ноткою сарказму обурився політолог Олексій Голобуцький.


"Красива і могутня жінка пішла після героїчної битви з хворобою": Померла зірка фільмів про Гаррі Поттера

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:28

У віці 52 років померла популярна британська актриса Хелен Маккрорі. Причиною смерті, як повідомляє видання Daily Express, став рак. Маккрорі була відома за роллю Нарциси Мелфой в фільмах про Гаррі Поттера. А також знімалася в картинах «Хранитель часу»...

Промоклими черевиками не обійшлося: У Росії чоловік дорогою додому потонув у калюжі з брудом на вулиці рідного Брянська

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:19

Чому небезпечну яму принаймні не огородили парканом, не знають ні "батькі міста", ні постраждалі, які, на щастя, до цього уникали непоправного. Трагедія сталася 7 квітня. Того вечора 49-річний Євген Шемет вийшов від друзів у напрямку до будинку і неспо...