"О часи, о звичаї!": У Києві збита машиною дівчина встигла записати відеоролик в "Інстаграм"

Дівчина в Києві після того, як потрапила в ДТП, вирішила записати відео для своїх підписників в соцмережах. Про це пише Telegram-канал "Київ оперативний", передають Патріоти України.

На відеоролику видно, як молода дівчина з травмами лежить після аварії на асфальті. Поруч з постраждалою дівчиною медики, які опитують її про самопочуття.

"Удар був? Голова ціла?", - запитують за кадром.

Молода дівчина не розгубилася і після ДТП вирішила записати відеоролик для своїх підписників в соціальних мережах. "О часи! О звичаї! Дівчину Дашу збив автомобіль, а вона відразу контент робить для своєї інсти...", - йдеться у підписі до відео.

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...