ОАСК стане ще більш "слухняним" Банковій? Брату скандального судді Вовка повідомили нову підозру

Брату голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка Юрію Зонтову повідомили нову підозру. Про це повідомляє Центр протидії корупції, зазначають Патріоти України.

Юрій Зонтов вже підозрюється в підбурюванні до надання неправомірної вигоди суддям ОАСК.

За даними слідства, він з іншим адвокатом за $100 000 доларів обіцяв через свого брата “вирішити питання” з одним із суддів ОАСК.

Слідство вважає, що Зонтов є фактичним власником приміщення, де вилучили хабар.

Однак ці відомості не вказані в його декларації 2020 року, так само як і понад 135 млн гривень, які там знайшли детективи НАБУ, зазначають в ЦПК.

Нагадаємо, 6 квітня детективи НАБУ затримали адвоката Юрія Зонтова, який є братом скандального судді Павла Вовка, і його подільника при отриманні $100 000 хабаря.

"Какую страну проср*ли!": Заборонені фото з СРСР, на яких зображена жорстка правда "найкращої країни світу"

субота, 23 жовтень 2021, 23:35

У мережі з'явилася чергова партвя фотографії, зроблені в радянські часи, які можуть відбити бажання поностальгувати про дешеву ковбасу, високі зарплати і горезвісну стабільність. На кадрах видно жорстку правду побуту, робочих буднів і скудного відпочин...

Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

субота, 23 жовтень 2021, 23:15

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України. . Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим ті...