Обдурені інвестори і ті, хто "примазався": Під стінами ОПУ влаштували відразу дві акції протесту (відео)

Інвестори "Укрбуду", яких, за їх словами "кинули на квартири", принесли домашні капці як символ домашнього затишку, якого не отримали.

5 грудня під Офісом Президента на Банковій у Києві відбулося одразу два мітинги. Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.

Інвестори "Укрбуду", яких, за їх словами "кинули на квартири", принесли домашні капці як символ домашнього затишку, якого не отримали. Поряд зібралися протестуючі, які вимагають закрити "Укрбуд", а екс-президента корпорації Максима Микитася притягнути до кримінальної відповідальності.

Тим часом у коментарях під відео кияни обговорюють те, що половина протестувальників - фейкові. Людям заплатили гроші, дали у руки плакати та навчили, що казати кореспондентам. Нібито навіть на відео потрапив один із кураторів, який підказує натовпу прізвище Микитася.

Хіти тижня. "І жодного в масці, всі здорові, б*ять": У Росії тисячі солдатів брали участь у підготовці до параду (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 3:00

У Росії, попри пандемію коронавірусу та введення обмежувальних заходів, триває підготовка до параду 9 травня, в якій одночасно брали участь близько 15 тис. військовослужбовців. Відповідне відео з’явилося в російських Telegram-каналах, передають Патріот...

Хіти тижня. Інший світ, або Чому в розпал пандемії COVID-19 в Японії не вводять карантин

п’ятниця, 10 квітень 2020, 2:00

Ті, хто побував в Японії вперше, порівнюють японців з інопланетянами. Аж надто відрізняється їхнє життя. "Сегодня здесь насчитывается чуть больше трех тысяч больных c COVID-19 (на 126 миллионов жителей). О ситуации в Японии рассказал проживающий там уж...