Обезголовив і відрізав пеніс: У російській родині сталося дике вбивство через ревнощі

Два брати з села Рисайкіно залицялися до однієї і тієї ж жінки, що закінчилося погано для обох.

У Самарській області (Росія) трапилося звіряче вбивство на ґрунті ревнощів. Чоловік у стані афекту обезголовив рідного брата і відрізав йому статевий орган. Жахливий інцидент трапився кілька днів тому в селі Алькіно Похвістнєвського району, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцеве ЗМІ "Похвістнєво-Інформ".

Два брати з села Рисайкіно залицялися до однієї і тієї ж жінки. "Одного разу жінка лягла спати з одним із братів. Прокинувшись вранці, була просто шокована: поруч із нею лежав труп без голови, у якого також був вирізаний статевий орган. Все ліжко було в крові", – з посиланням на очевидців описує інцидент видання.

За інформацією місцевих жителів, чоловік вирішив навідати вночі свою кохану. "Однак застав у неї в ліжку іншого і, мабуть, не розібравши в темряві, вбив коханця, як потім виявилося, свого рідного брата", – додали журналісти.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...