
У Києві 14-річний зачепер отримав важку травму, коли перебував на даху вагона, повідомляють Патріоти України.
Так, нещасний випадок стався увечері 14 квітня на залізничній станції "Дарниця". "У хлопця опіки 2-3 ступеня, обгоріло 50 відсотків тіла", – розповіло джерело.
Медики, які прибули на місце події, надали школяру допомогу, після чого його госпіталізували до столичної клінічної лікарні №2. За життя хлопця борються лікарі. Інші обставини НП нині невідомі.

У прес-службі ГУНП у Києві повідомили, що школяр доторкнувся до електричної дуги і після ураження струмом впав на залізничну колію.
"Свідками події стали друзі, які викликали лікарів, але до прибуття швидкої допомоги з місця події втекли", – повідомили в поліції.
Як розповіли нашим журналістам в опіковому центрі, отримати важкі травми можна й не торкаючись високовольтного дроту, достатньо потрапити в межі електричного поля в радіусі 1-1,5 м.
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...