Обговорення процедур привело до несподіваних наслідків: В Одесі пацієнт побив лікарку у стоматологічному кабінеті

В Одесі під час відвідування стоматологічної клініки чоловік кілька разів ударив лікарку в обличчя, за що він сплатить 512 грн штрафу. Про це йдеться у вироку Київського районного суду міста Одеси, передають Патріоти України.

Інцидент стався вранці 13 лютого 2023 року у міській стоматологічній поліклініці №4 на вулиці Академіка Вільямса. Чоловік прийшов на прийом до стоматолога.

Під час обговорювання надання стоматологічних послуг між лікаркою та пацієнтом спалахнула сварка. Тоді чоловік завдав стоматологині вісім ударів кулаками в обличчя. Одесита визнали винним "у навмисному завдаванні легких тілесних ушкоджень". Свою провину він повністю визнав. Суд ухвалив, що скоєне є дрібним хуліганством, і наказав винному сплатити штраф у розмірі 512 грн.

На Україну насувається хвиля спеки: Синоптики дали прогноз, чи дійде до +40, як в Європі

середа, 24 червень 2026, 17:56

Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...

Могли переслідувати: Ці українські прізвища забороняли в радянські часи

середа, 24 червень 2026, 17:49

У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...