Обговорення процедур привело до несподіваних наслідків: В Одесі пацієнт побив лікарку у стоматологічному кабінеті

В Одесі під час відвідування стоматологічної клініки чоловік кілька разів ударив лікарку в обличчя, за що він сплатить 512 грн штрафу. Про це йдеться у вироку Київського районного суду міста Одеси, передають Патріоти України.

Інцидент стався вранці 13 лютого 2023 року у міській стоматологічній поліклініці №4 на вулиці Академіка Вільямса. Чоловік прийшов на прийом до стоматолога.

Під час обговорювання надання стоматологічних послуг між лікаркою та пацієнтом спалахнула сварка. Тоді чоловік завдав стоматологині вісім ударів кулаками в обличчя. Одесита визнали винним "у навмисному завдаванні легких тілесних ушкоджень". Свою провину він повністю визнав. Суд ухвалив, що скоєне є дрібним хуліганством, і наказав винному сплатити штраф у розмірі 512 грн.

Червень-2026 завершиться повнею: Коли буде які сюрпризи готує Полуничний місяць

субота, 27 червень 2026, 17:50

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...

Підтримка українських родин: Ось хто може оформити 10 800 грн влітку

субота, 27 червень 2026, 17:38

У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...