
В Одесі під час відвідування стоматологічної клініки чоловік кілька разів ударив лікарку в обличчя, за що він сплатить 512 грн штрафу. Про це йдеться у вироку Київського районного суду міста Одеси, передають Патріоти України.
Інцидент стався вранці 13 лютого 2023 року у міській стоматологічній поліклініці №4 на вулиці Академіка Вільямса. Чоловік прийшов на прийом до стоматолога.
Під час обговорювання надання стоматологічних послуг між лікаркою та пацієнтом спалахнула сварка. Тоді чоловік завдав стоматологині вісім ударів кулаками в обличчя. Одесита визнали винним "у навмисному завдаванні легких тілесних ушкоджень". Свою провину він повністю визнав. Суд ухвалив, що скоєне є дрібним хуліганством, і наказав винному сплатити штраф у розмірі 512 грн.
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...