Обговорили криваві бої за Широкине: Ветеран "Азова" взяв участь у шоу найманців "ДНР"

"Бійці полку "Азов" категорично засудили вчинок побратима.

Колишній боєць полку "Азов" Михайло Бурмістенко з позивним "Бон" взяв участь у пропагандистському шоу з бойовиками "ДНР". Відповідне відео було розміщено на YouTube, повідомляють Патріоти України.

Бурмістенко разом з трьома бойовиками «ДНР» близько двох годин обговорювали події лютого 2015 року, а саме – Широкинську операцію. Тоді після обстрілу Маріуполя проросійськими найманцями полк "Азов" почав наступальну операцію щоб посунути лінію фронту від міста. Тоді і відбулися найбільш криваві бої за Широкине.

В полку "Азов" вже засудили участь екс-бійця в пропагандистському шоу. "Бійці полку "Азов" категорично засуджують вчинок ветерана нашого підрозділу. На нашу думку, будь-яка участь бійців української армії у фрік-шоу загарбників є неприпустимою. Такі дії ‒ на руку нашому ворогові, адже інформаційні баталії відіграють важливу роль у російсько-українській війні, що вже шостий рік триває на Донбасі", - зазначили там. У "Азові" нагадали, що під час операції загинуло 11 бійців полку, але вона завершилася успішно.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...