Обговорили криваві бої за Широкине: Ветеран "Азова" взяв участь у шоу найманців "ДНР"

"Бійці полку "Азов" категорично засудили вчинок побратима.

Колишній боєць полку "Азов" Михайло Бурмістенко з позивним "Бон" взяв участь у пропагандистському шоу з бойовиками "ДНР". Відповідне відео було розміщено на YouTube, повідомляють Патріоти України.

Бурмістенко разом з трьома бойовиками «ДНР» близько двох годин обговорювали події лютого 2015 року, а саме – Широкинську операцію. Тоді після обстрілу Маріуполя проросійськими найманцями полк "Азов" почав наступальну операцію щоб посунути лінію фронту від міста. Тоді і відбулися найбільш криваві бої за Широкине.

В полку "Азов" вже засудили участь екс-бійця в пропагандистському шоу. "Бійці полку "Азов" категорично засуджують вчинок ветерана нашого підрозділу. На нашу думку, будь-яка участь бійців української армії у фрік-шоу загарбників є неприпустимою. Такі дії ‒ на руку нашому ворогові, адже інформаційні баталії відіграють важливу роль у російсько-українській війні, що вже шостий рік триває на Донбасі", - зазначили там. У "Азові" нагадали, що під час операції загинуло 11 бійців полку, але вона завершилася успішно.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...