"Об'єкт підвищеної небезпеки": Незрячого спортсмена не пустили в басейн у Києві

Руслан Рубель розповів, що кілька років плавав в інших басейнах, а в "Олімпійському стилі" чомусь виникли проблеми.

У Києві в басейн спорткомплексу "Олімпійський стиль" при Національному університеті фізичного виховання і спорту України не впустили незрячого спортсмена Руслана Рубеля. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Мене туди вчора не пустили. Сказали, що сліпому в басейн не можна. Дали телефон директора - Віктора Петровича. Він сказав, що ніхто в басейн мене не пустить, бо це об'єкт підвищеної небезпеки. Чим регламентуються такі правила пояснити не зміг. Про Конституцію мабуть там ніхто не чув або ж навмисне і злісно порушують основоположний закон - прямо дискримінують і вважають, що це правильно. 4 роки я відвідував різні басейни (при НТУ, "Юність", ЦСКА, "Купава") і подібних проблем ніде не виникало", - написав він.

МОН в коментарі "Українській правді. Життя" вибачилось перед Рубелем, там прийняли важливе рішення стосовно ситуації. "МОН та НУ фізичного виховання і спорту України, структурним підрозділом якого є спортивний комплекс "Олімпійський стиль", вибачаються за ситуацію пану Руслану Рубелю, яка склалася вчора, 04 серпня 2020 року. 5 серпня відбулася зустріч т.в.о. Міністра Сергія Шкарлета та Ректора НУФВСУ Євгенія Імаса, під час якої зʼясовано всі обставини ситуації, а також напрацьовано протокол роботи персоналу", – йдеться у коментарі.

Також в МОН додають, що під час зустрічі досягли домовленості, згідно з якими спортивний комплекс надасть спортсмену безкоштовний абонемент терміном на пів року та призначить супроводжуючого (інструктора) для Рубеля для відвідування басейну.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...