Обіцяє скаржитись на "фашистів" до Гааги: СБУ заборонила в'їзд в Україну відомому російському продюсеру

Максим Фадєєв. Фото: РБК.

Служба безпеки України відзвітувала, що за минулий місяць заборонила в'їзд в нашу країну 41-й персоні. Серед них дві досить відомі особистості: лідер КПРФ Геннадій Зюганов і російський музичний продюсер Максим Фадєєв, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу СБУ.

Зюганов в даний список потрапляє не вперше. Для нього заборона продовжена ще на 3 роки. А ось продюсер групи "Срібло" і співачки "Глюкози" вперше потрапив під заборону. В Україну він не зможе в'їжджати найближчі 3 роки. Однак сам Максим Фадєєв вважає це рішення неправомірним.

На своїй офіційній стаканчику в "Інстаграм" він повідомив, що має намір звернутися до Міжнародного суду в Гаазі. "Як вам? Це сьогоднішня новина! Упевнений, що Міжнародний суд в Гаазі, розбереться в правомірності такого рішення!" - написав продюсер в мікроблозі. Шанувальники Фадєєва з України засмучені такою новиною. Вони підтримали продюсера і музиканта, але підкреслили, що сумніваються в зміні ситуації.


Хіти тижня. Пішов з життя легендарний український футболіст, котрий грав у найзірковішому складі київського "Динамо"

субота, 11 липень 2020, 2:00

З 10-річної ігрової кар'єри вісім років уродженець донецького Єнакієвого відіграв у київському «Динамо». 5 липня на 73 році пішов з життя видатний український футболіст Володимир Трошків. Про трагедію йдеться на сторінці Національної збірної України се...

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...