Обіцяє скаржитись на "фашистів" до Гааги: СБУ заборонила в'їзд в Україну відомому російському продюсеру

Максим Фадєєв. Фото: РБК.

Служба безпеки України відзвітувала, що за минулий місяць заборонила в'їзд в нашу країну 41-й персоні. Серед них дві досить відомі особистості: лідер КПРФ Геннадій Зюганов і російський музичний продюсер Максим Фадєєв, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу СБУ.

Зюганов в даний список потрапляє не вперше. Для нього заборона продовжена ще на 3 роки. А ось продюсер групи "Срібло" і співачки "Глюкози" вперше потрапив під заборону. В Україну він не зможе в'їжджати найближчі 3 роки. Однак сам Максим Фадєєв вважає це рішення неправомірним.

На своїй офіційній стаканчику в "Інстаграм" він повідомив, що має намір звернутися до Міжнародного суду в Гаазі. "Як вам? Це сьогоднішня новина! Упевнений, що Міжнародний суд в Гаазі, розбереться в правомірності такого рішення!" - написав продюсер в мікроблозі. Шанувальники Фадєєва з України засмучені такою новиною. Вони підтримали продюсера і музиканта, але підкреслили, що сумніваються в зміні ситуації.


"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...