
До кінця цього року 4G-зв’язок має з’явитися на чотирьох міжнародних трасах. А до середини 2022-го доступ до швидкісного Інтернету повинні мати до 95% населення України. Про це розповів віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, зазначають Патріоти України.
"Що стосується автошляхів, цього року оператори планують покрити Інтернетом основні міжнародні траси — "Київ - Одеса", "Київ - Дніпро", "Київ - Харків" і "Київ - Львів". Ми спрощуємо бюрократичні перепони, допомагаємо пришвидшувати процеси з місцевою владою для того, щоб покрити дороги швидше", – сказав Федоров.
Він уточнив, що "взагалі був підписаний меморандум з операторами, і певні ліцензійні умови, згідно з якими вони повинні до середини 2022 року забезпечити доступ до 4G для 95% населення України".
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...