Обіцяв повернутися: Підозрюваний у підготовці теракту Рубан виїхав з України

Володимир Рубан нібито поїхав до столиці Польщі, Варшави.

Володимир Рубан. Ілюстрація: Факти.

Підозрюваний у підготовці теракту колишній глава «Офіцерського корпусу» Володимир Рубан, якого 16 квітня звільнили з будівлі суду, залишив територію України, повідомляють Патріоти України.

Рубан нібито поїхав до столиці Польщі, Варшави. Адвокат Рубана Валентин Рибін впевнений, що його клієнт повернеться в Україну до 7 травня. Саме на цей день призначено судове засідання, в якому він повинен брати участь.
За його словами, в цій ситуації немає нічого дивного, оскільки Рубан мав законне право на виїзд за кордон. «Він має повне право виїжджати за кордон, оскільки до нього не застосовано ніякого запобіжного заходу. Наскільки я знаю, у нього діти вчаться за кордоном... Я впевнений, що Володимир Рубан повернеться до засідання суду», - сказав він.
Коли саме Рубан покинув Україну не повідомляється. Нагадаємо, судді Броварського міського суду Київської області 16 квітня випустили з-під варти Володимира Рубана і нардепа Надію Савченко. Це означає, що підозрювані в теракті можуть тепер вільно пересуватися як по території країни, так і залишати її межі.
Джерело: УНН

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...