"Обізвали "українцем" і поставили фінгал": У Росії хлопчика побили через... синьо-жовті санки (фото)

У Кіровській області РФ побили хлопчика під час катання на гірці. Причиною цього стали кольори його санок-"ватрушки", передають Патріоти України.

Як повідомляє Телеграм-канал "База",інцидент стався у Ногінську під час дитячих забав на сніговій гірці. Мама заявила, що її сина побили через тюбинг синьо-жовтого кольору. Сам хлопчик розповів, що на гірці його побили інші діти.

"Син повернувся з прогулянки із фінгалом. Коли вона (мати - ред.) спитала, де він його отримав, то хлопчик розповів, що на гірці його побили інші діти. Вони назвали дитину "українцем" через "ватрушку" у синьо-жовтих кольорах", - йдеться у повідомленні.


"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...