
13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України.
"З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги", – зазначили в компанії.
12 липня з 14:00 до 24:00 для компенсації дефіциту енергії в системі задіяні чотири черги графіків погодинних відключень, в інші години – три черги.
У пресслужбі ДТЕК пояснювали, що за двочергового рівня обмежень споживачі залишатимуться без світла не лише у "темно-сірій", а й у "світло-сірій" зоні відключень.
Згідно із графіками відключень, які використовують обленерго ДТЕК, це означає, що світло гарантовано має бути протягом двох годин з дев'яти годин ранку. Решту сім годин світла може не бути (чотири години – "темно-сіра" зона, коли світла точно немає, ще три години – "світло-сіра" зона, коли відключення світла можливі).
Раніше голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що ситуація в українській енергосистемі почне поступово покращуватись наприкінці липня, а у вересні-жовтні існує ймовірність уникнути відключень.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...