Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України.

"У той час, як сотні тисяч одеситів цілодобово не отримують електрики, всі гірки, гойдалки, колесо огляду… працюють і світяться, як новорічна ялинка. Навколишні вулиці та будинки при цьому занурені у повну темряву: світло у віконцях одеситів можна побачити лише завдяки наявності у мешканців незалежних джерел живлення. У булочній на сусідній вулиці продавці запалили свічки", — пише видання.

Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І нагадує, що "обладнання з виробництва та підтримки льоду вимагає серйозних витрат та постійної подачі електроенергії".

Крім того, пише Думська, за 50 метрів від ігроленду розташована новітня одеська трансформаторна підстанція Маразлієвська, але живлення з неї подається тільки в луна-парк.

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...