Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України.

"У той час, як сотні тисяч одеситів цілодобово не отримують електрики, всі гірки, гойдалки, колесо огляду… працюють і світяться, як новорічна ялинка. Навколишні вулиці та будинки при цьому занурені у повну темряву: світло у віконцях одеситів можна побачити лише завдяки наявності у мешканців незалежних джерел живлення. У булочній на сусідній вулиці продавці запалили свічки", — пише видання.

Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І нагадує, що "обладнання з виробництва та підтримки льоду вимагає серйозних витрат та постійної подачі електроенергії".

Крім того, пише Думська, за 50 метрів від ігроленду розташована новітня одеська трансформаторна підстанція Маразлієвська, але живлення з неї подається тільки в луна-парк.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...