Обожнювача Путіна позбавили ілюзій щодо концертів в Україні: Моргенштерна повторно внесли до чорного списку

Моргенштерн називав президента РФ Путіна "красунчиком".

Міністерство культури та інформаційної політики України вдруге внесло російського артиста Моргенштерна до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Інформація є на сайті відомства, передають Патріоти України.

15 вересня в списку з'явився Моргенштерн Алішер Тагірович. Раніше Мінкульт вносив Валєєва Алішера Тагіровича, якому в'їзд в Україну заборонили з 29 квітня цього року.

Концерти Моргенштерна анонсували в Запоріжжі, Харкові й Києві.

1 вересня 2021 року в інтерв'ю Дмитру Гордону на його слова "Крим - це територія України" й про російську агресію Моргенштерн заявив: "Мені на це пох*й".

Моргенштерн називав президента РФ Путіна "красунчиком".


Царство небесне... Україна повернула з полону тіла 99 своїх полеглих захисників

субота, 13 квітень 2024, 0:55

Україні вдалося повернути тіла 99 загиблих захисників. Про це повідомили у Telegram-каналі Координаційного штабу з питань поводження із військовополоненими. "За результатами репатріаційних заходів, до України повернули 99 полеглих оборонців. Зокрема вд...

Діяли оперативно: Копи розшукали батька, який посадив за кермо 9-річну доньку і хизувався цим в соцмережах

п’ятниця, 12 квітень 2024, 23:52

Сьогодні, 12 квітня, у Львові 9-річна дівчинка їхала містом за кермом автомобіля, а батько сидів поруч і знімав її їзду на відео. Поліцейські розшукали горе-батька. Це відео швидко розлетілося соцмережами і на нього оперативно відреагували поліцейськи,...