Образив "людську гідність": Росіянина оштрафували через "Путіна-під**са"

Євген Носков висловився щодо президента РФ у соцмережі "ВК".

У Росії Євгена Носкова засудили за те, що він в мережі обізвав президента РФ Володимира Путіна "під**сом". Дане рішення суду виніс суд Красноярського краю РФ, оштрафувавши росіянина на 30 тисяч рублів (11535 грн) через коментар про Путіна в соціальній мережі "ВКонтакте", передають Патріоти України із посиланням на "МБХ-Медіа".

"Носков розмістив для загального користування інформацію, виражену в непристойній формі, щодо президента Російської Федерації, яка ображає людську гідність і громадську мораль, чим проявив явну неповагу до суспільства, держави, органів, що здійснюють державну владу в Російській Федерації", – йдеться в рішенні суду.

Раніше Носков повідомляв, що такий штраф для нього занадто великий. "Я написав, що Путін – під**с. Про те, що я працюю за трьох, а отримую за одного", – зазначав він.

В ході судового засідання Носков повністю визнав свою провину і розкаявся в скоєному. При призначенні штрафу суд врахував матеріальне становище Носкова – він проживає один, має щомісячний заробіток в розмірі 18 000 рублів (6921 грн), щомісячні витрати на комунальні платежі в розмірі 4300 рублів (1653 грн).

Господиня труїла тарганів: Загинула сусідка з 10-місячною дитиною

неділя, 28 лютий 2021, 21:45

Мешканка міста Актау в Казахстані труїла комах і вбила сусідку з десятимісячною дитиною. Про це повідомили в обласному центрі громадських комунікацій (ЦПК), передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

З архіву ПУ. Чим відрізняються українці від "орків": Мережу вразили показові фото з Донбасу

неділя, 28 лютий 2021, 21:30

У мережі з'явилися фотографії того, як відбувається передача тіл загиблих між Збройними силами України і бойовиками так званих "ДНР" і "ЛНР". Відповідні знімки опубліковано на Twitter-сторінці "hochu_domoy.ua", передають Патріоти України 28 лютого 2020...