"Обстановка весь час напружена. Ворог постійно намагається провокувати", - боєць ЗСУ

Армієць запевняє, що така поведінка противника змушує триматися в тонусі, а ще не забувати вдягати каску, бронежилет, носити з собою аптечку.

«Обстановка весь час напружена. Ворог постійно намагається провокувати, а ще вони лазять, копають, укопуються», - розповідає боєць на ім‘я Євген, який боронить нині Горлівський напрямок, передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.

Досить часто, каже військовий, працюють ворожі снайпери. «Переважно по цій позиції. Вони добре пристрілялися, весь час сюди цілять. Та і по місцевих не раз прилітало».

Армієць запевняє: така поведінка противника змушує триматися в тонусі, а ще не забувати вдягати каску, бронежилет, носити з собою аптечку. А ще до позицій російських окупантів звідси досить близько. Ворог періодично використовує відстань, щоб спробувати зав’язати діалог із українськими захисниками. «Непристойні жести нам показують. А ми не ведемося. На хворих не ображаються», - сміється Євген.

Противник б’є по наших укріпленнях переважно ввечері. А ще вночі миттєво реагують на рух українських вояків. Оптика у ворога дуже високої якості.

Втім, навіть так звана окопна війна залишається війною. Вона непередбачувана, і бій може початися будь-якої миті. «Вранці сиділи спостерігали, вибіг один, пару разів із РПГ стрельнув по посту, одразу ж полетіла кулеметна черга», - розповідає Євген.

Велика зупинка Місяця. Де і коли українці зможуть спостерігати рідкісне астрономічне явище, що повторюється раз на 18 років

субота, 15 червень 2024, 2:35

Велика зупинка Місяця відбувається кожні 18,6 року. Цей місячний застій буде найбільш яскраво вираженим по всій планеті у дні рівнодення: у вересні 2024 року та березні 2025-го. Однак стартує він вже 21 червня. Востаннє таке незвичне явище можна було с...

"Гумор не ображає і не принижує": Папа Римський дозволив жартувати над... Богом

п’ятниця, 14 червень 2024, 23:40

Жартувати стосовно Бога нормально. Якщо жарт не є образливим, це не богохульство. Про це заявив Папа Римський Франциск у п’ятницю на спеціальній аудієнції за участю приблизно 100 коміків, акторів і письменників з усього світу, передають Патріоти Україн...