Обставини вирішили за неї: Могилевська розповіла, чому не змогла виїхати з Києва одразу після 24 лютого

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла, чому у перші дні повномасштабного вторгнення РФ до України не поїхала з Києва. У перші дні війни багато українців намагалися виїхати, однак Могилевська залишилася у столиці. Як розповіла артистка програмі у "Все буде добре", вона відчувала відповідальність за тих людей, які в перший день війни приїхали до неї, передають Патріоти України.

"Я мешкаю на Осокорках. Мій район більш спокійний і тому до мене поїхали всі мої друзі, моя рідня, вагітна сестричка на 8 місяці. Вона опинилася у метро. Вона теж з ріднею приїхала до мене. У мене була повна хата людей. А в мене дієта. Їжі обмаль навіть для мене одної. Тому я, як господиня, як людина, яка приймала стільки людей. У мене була величезна відповідальність. Я не те що їхати не могла, я повинна була шукати все, в тому числі й їжу. Тому що 9 людей а їжі нема", - прокоментувала Могилевська.

Після цього, розповідає артистка, вона дізналася, що у людей, які ховалися від російських бомб на станції метро "Славутич", закінчується вода. А у будинку співачки є свердловина. "Я на третій день почула, що на метро "Славутич" немає в людей води. У мене є свердловина. Я набрала 20 пляшок води, поїхала на метро "Славутич". А далі вже почалося різне. І виступи, і волонтерство. Мої школи перетворилися на озброєні склади, їжа тонами. Далі. Я могла поїхати, далі вже спокійніше стало, і моя сестричка поїхала. Але знаєте, я зрозуміла, що я настільки вірю в нашу перемогу, що я хочу бути одною з перших, щоб на власні очі побачити її", - наголосила зірка.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...